Katarína Grichová

Katkina narodeninová zbierka na zväčšovanie BEZZÁSAHUMilí priatelia prirodzených procesov.
Na mieste, kde je BEZZÁSAH, sa nerobí NIČ a je tam DIVOČINA.
EVOLÚCIA vyberá, ktorý strom spadne, koľko vlkov prežije a koľkokrát zahúka sova práve túto noc, kedy spím pod veľkým javorom.


Pošlite prosím pár peňazí VLK-u na zväčšovanie takýchto miest. Prečo práve 5 618 eur? Pretože zbierka Jura Lukáča za divočinu mala cieľ 7 777 eur a obrancovia divočiny mu poslali 2 158 :)
No a ja mám narodeniny...
Aktuálne zachraňujeme Hertnícku dolinu, vodný zdroj pre viac ako 7000 obyvateľov, posledné jedľovobukové staré lesy Slovenska a chceme, aby tu vznikla prírodná rezervácia Salamandria. 
Na Čergove zachraňujeme lesy aj vyhlasovaním súkromných rezervácií akciou Kúp si svoj strom - ľudia sa stávajú symbolickými majiteľmi stromov, ktoré si môžu v lese vybrať. Je to celosvetovo jedinečná akcia, vytvorili sme tam 1. súkromnú rezerváciu Vlčia a tá sa akciou Kúp si svoj strom neustále rozširuje. Príspevky používame výlučne na kúpu pozemkov.

Všetko ostatné – geometrické plány, techniku, geodeta, notára, farby na značenie hraníc, tabule, mapy, monitorovanie a riešenie nekalých činností, VLK platí z iných zdrojov - aj z tejto mojej narodeninovej zbierky.

Neberieme peniaze od štátu, sme podporovaní len priateľmi lesov, ktorí sú s našou prácou a výsledkami spokojní. Ak patríš medzi nich, rozširuj prosím túto výzvu ako ambasador našej práce , ktorou vytvárame slobodnú slovenskú divočinu.
A keď budeš mať narodeniny alebo sa proste stavíš s kamarátmi, svoju vlastnú výzvu na pomoc VLK-u môžeš vytvoriť tu:
https://wolf.darujme.sk/p2p/no...

Ďakujem veľmi pekne

Katka

Novinky a komentáre

Autor ani darcovia zatiaľ nepridal nijaké komentáre.

Už darovali

žiadne dary
Výzva pre organizáciu Lesoochranárske zoskupenie VLK